Przewodnik kolekcjonera seria 1
łowcy

Bojownicy

MISTRZ ZŁOTY MIECZ

Mistrz Złoty Miecz jest wojownikiem, który opanował każdy rodzaj szermierki i budzi postrach wśród wszystkich Bojowników. Zawsze szuka nowych przygód. Można go spotkać kiedy ostrzy swój gigantyczny złoty miecz i na wszystkim rzeźbi swoje inicjały.

SAMURAJ ZŁOTE OSTRZE

Złote Ostrze jest przywódcą Bojowników i dobrze zna się na walce swym olbrzymim złotym mieczem. Chroni Bojowników, wykorzystując swoje nadzwyczajne umiejętności samuraja, których nauczył się od starożytnego wojownika.

ZŁOTA GWIAZDA

Nikt nie wie, skąd pochodzi Złota Gwiazda, ani ile ma lat, w ogóle nic o nim nie wiadomo. Jedno jest pewne: on jest ninja, więc jest  tajemniczy i przebiegły. Gdy atakuje swoim złotym ostrzem, jego wrogowie nigdy nie widzą, gdy nadchodzi.

Rycerze

SIR ZŁOTY TOPÓR

Sir Złoty Topór lśni w swej chwale ze swoim wielkim toporem i swym zamiłowaniem do walki. On jest prawą ręką Króla Złota Korona i prowadzi wszystkie jego wyprawy, aby znaleźć skarby na całym świecie.

KRÓL ZŁOTA KORONA

Król Złota Korona jest niekwestionowanym przywódcą Rycerzy! Zobacz, jego niezwykle unikalną złotą koronę i miecz, które błyszczą w ciemności, aby wszyscy mogli je zobaczyć! Jako wyjątkowy przywódca, jest nietykalny i nieustraszony w dążeniu do zdobywania łupów i skarbów. Bogactw, których zgromadził już wiele, używa do budowy swoich ekstrawaganckich zabytków.

LORD LOOTEM

Lord Lootem to młody, zuchwały i uparty władca. Boi się go tylu, ilu podziwia. Jego olbrzymi złoty hełm i morgenstern są używane do zmylenia i zastraszania wrogów. Świecą za każdym razem, gdy Lord się denerwuje.

Plemienni Łowcy

ZŁOTA WŁÓCZNIA

Złota Włócznia budzi postrach, gdy wynurza się z dżungli ze swoją gigantyczną złotą włócznią i groźnym spojrzeniem. Jest duchem lasu, co oznacza, że chroni łupy Plemiennych Łowców i odstrasza tych, którzy chcą się do nich dostać.

DOKTOR ZŁOTE ZAKLĘCIE

Doktor Złote Zaklęcie jest starożytnym plemiennym lekarzem. Pochodzi z głębi dżungli. Ma moc podróżowania w czasie. Swą magiczną włócznią potrafi zamieniać wszystko, czego nią dotknie, w złoto.

SZEF GOLDO

Szef Goldo jest wodzem Plemiennych Łowców. Jest szlachetnym władcą, który dowodzi z szacunkiem swoim plemieniem. Jego odświętny złoty pióropusz i ostrze są od tysiąca lat przekazywane z pokolenia na pokolenie.

MORSCY ŁOWCY

ZŁOTY NUREK

Złoty Nurek to zawodowiec, którego chciałbyś mieć w swojej ekipie, jeśli szukasz wraków wypełnionych skarbami. Jako nawigator Morskich Łowców, używa specjalnej złotej kotwicy jak magnesu do namierzania i łupienia zaginionych skarbów.

ZŁOTA PŁETWA

Złota Płetwa jest znany z posiadania najsilniejszych płetw na świecie. Jest przywódcą Morskich Łowców i potrafi nurkować w najgłębszych głębinach oceanów. Dzięki swoim specjalnym płetwom może skakać w głębiny, a swoimi specjalnymi złotymi widłami, może wyciągać skarby sto razy cięższe od siebie. 

ZŁOTE SKRZELE

Złote Skrzele może zostać pod wodą dłużej niż ktokolwiek inny na świecie. Osiąga to, używając swojej specjalnej maski do nurkowania. Morscy Łowcy potrzebują go, do szukania złota w trudno dostępnych miejscach, takich jak podwodne jaskinie czy wraki statków.

ŁOWCY GROBOWCÓW

SZAKAL ZŁOTE BERŁO

Szakal Złote Berło urodził się jako pół wojownik, pół Szakal. W sztuce polowania i plądrowania wytrenował go Faraon Łup Łup. Używa swojego dużego złotego berła do wywoływania trzęsienia ziemi, co ułatwia wydobycie skarbu.

FARAON ŁUP ŁUP

Faraon Łup Łup rządzi Łowcami Grobowców kościstą pięścią! Łup z imienia, Łup z natury, on i jego wesoła banda złośliwych rabusiów, wydobyli swoje skarby z grobowców zlokalizowanych wokół starożytnego Egiptu.

ZŁOTY CZAROWNIK

Złoty Czarownik to starożytny złodziej, którego Faraon Łup Łup przywrócił do życia, w zamian za łupy z jego grobowca. Nie jest niewinnym chłopcem. Wędruje po egipskich ziemiach wraz z innymi Łowcami Grobowców, wywołując chaos swoim złotym toporem!

Gladiatorzy

BRUTUS BŁYSKOTKA

Brutus Błyskotka to najbardziej obwieszony złotem niegrzeczny chłopak, jakiego kiedykolwiek poznałeś. Lubi wszystko, co mocno błyszczy. Można go często spotkać w rzymskich ruinach, gdy szuka błyszczących reliktów, które chce dodać do swojej kolekcji.

JULIUSZ ZŁOTKO

Król błyskotek wie coś o złocie. Juliusz Złotko jest przywódcą Gladiatorów i kocha złoto bardziej niż samo życie! Jego zbroja świadczy o jego zamiłowaniu do złota. Julek Złotko nie walczy z lwami i niedźwiedziami w Koloseum, ale można go znaleźć na ulicach, gdy próbuje ozdobić innych Gladiatorów.

ZŁOTUŚ MAXIMUS

Nikt nie jest bardziej złoty niż Złotuś Maximus.  Ubrany w błyskotki od palców stóp po czubek nosa. Najbardziej lubi paradować ulicą pokazując swój złoty hełm i włócznię. Inni Gladiatorzy śmieją się z niego, ale on nic sobie z tego nie robi!

Bandyci

SZTABKORABUŚ

Sztabkorabuś to mózg Bandytów. Nie ma sejfu, którego nie mógłby złamać! Daj mu laskę dynamitu, klucz francuski i obiecaj trochę tego, co jest w środku, a on włamie się do wszystkiego. Wykopuje skarby dzwoniąc przy tym swoimi złotymi łańcuchami. Jego najlepszym przyjacielem jest Blingy.

ZŁOTOŁAPACZ

Złotołapacz to prawdziwy mięśniak! Chroni Bandytów, gdy idą polować na skarby. Używa swojego złotego kija baseballowego, aby przebić się przez ściany i skrzynie ze skarbami.

BLINGY KID

Blingy Kid był bandytą od urodzenia. Jest kościstym chłopcem, który lubi sprawiać kłopoty swoim przyjaciołom – Bandytom. Uważany jest za przebiegłego i psotnego. Zręcznie włada swoim złotym toporem, którego używa do krojenia żartów o Złotołapaczu.

PIRACKA ZAŁOGA

ADMIRAŁ ZŁOTY HAK

Admirał Złoty Hak żegluje po siedmiu morzach, szukając okrętów i portów do zrabowania.  Często nieudolnie mówi o niewłaściwych rzeczach w niewłaściwym czasie. Ale upewnij się, że nie masz z nim na pieńku, bo porachuje ci kości albo sprawi, że wylecisz za burtę... jeśli w ogóle zlokalizuje, gdzie jest ta burta...

KAPITAN ZŁOTE OKO

Żeglarze aż drżą, gdy widzą na horyzoncie okręt Kapitana Złote Oko. Kapitan ma dobre oko do określenia kierunku i świetny nos do zwęszenia, gdzie ukryty jest skarb. Często także potajemnie zakopuje swoje skarby i oznacza je, swym złotym mieczem, znakiem „X”.

Pirat Złotko

Pirat Złotko jest nerwowy, a złoto to jego ulubiona gra. Używa gigantycznego złotego miecza do usuwania jedzenia ze swoich zębów. Zmusi cię, żebyś szedł po desce za burtą, jeśli krzywo na niego spojrzysz. Ale jeśli znajdziesz mu papugę, w podziękowaniu pomoże ci w poszukiwaniach skarbów!

COBI SA © 2018 All rights reserved, reproduction of content contained on this website is prohibited. Texts, photos and other content of this website are protected by copyrights.
Site owner: COBI SA, Jaskrów 11, Warsaw, Poland. Privacy policy.