Zestaw OBCY seria 2

Otwórz Obcego i uratuj Łowcę. Znajdź skarb!
Jest też glut świecący w ciemności!

Kontynuuj poszukiwanie prawdziwych klejnotów w serii 2 Treasure X Aliens -Obcy! Jest 12 nowych Łowców skarbów do zebrania! W środku międzygalaktycznych zbiorników zamknięte są 3 nowe gatunki Obcych, które należy otworzyć i uratować Łowców.

Postępuj zgodnie z instrukcją misji, aby przeprowadzić sekcję Obcego, uratować Łowcę i znaleźć  skarb! Uwolnij Obcego z jego komnaty Cryo, a następnie powoli otwórz brzuch Obcego, aby uratować Łowcę Skarbów! Nie zapomnij wyjąć żebra Obcego i glut. Uwaga! Teraz glut świeci w ciemności! W każdym z Obcych znajdziesz również dołączoną broń i skarb, który może być klejnotem! Klejnoty te są znane jako "perydot", niektóre z nich zostały znalezione kiedyś w meteorytach! 

Po zakończeniu sekcji możesz przechowywać glut w specjalnym pojemniku lub możesz się nim bawić, wciskając do głowy Obcego, aby wypływał z jego oczu, paszczy i nosa!

Jest 12 nowych Łowców skarbów do zebrania z 3 nowych Obcych.

Jest 3 różnych Obcych, a z ich brzucha można uratować łącznie 12 różnych Łowców.

Obcy zjedli nie tylko Łowców, ale także ich skarby.

 

Zawartość

Zestaw zawiera: 1 figurkę Obcego, żebra obcego, pojemnik - komora, 1 figurkę Łowca Skarbów, glut, pojemnik na glut, broń Łowcy, skarb, stworzonko, narzędzie, instrukcję.

COBI SA © 2018 All rights reserved, reproduction of content contained on this website is prohibited. Texts, photos and other content of this website are protected by copyrights.
Site owner: COBI SA, Jaskrów 11, Warsaw, Poland. Privacy policy.